#1 2011-06-14 22:27:24

 zaeroxik

Noobek

13174186
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 9
Punktów :   
Gildia: Hardkorowa
Lvl: Taki sobie ^^
Profesja: Sin
Serwer: Dragon (^_^)

Propozycje co do zmian na serwerze ;)

Dziś chciałbym przedstawić Wam moje propozycje co do zmian na serwerze.


1. Można by było zmienić kolorki setów,mountów oraz innych rzeczy, zorganizować ciekawe eventy ( coś w stylu zrobienia prezentacji na yt Dragon Talismana), zwiększyć maxymalny poziom do 88.

2. [Odnośnie lokacji mobków, bossów oraz npc]  - Można by było edytować niektóre scenaria( chodzi mi głównie o zamianę oryginalnych mobków na inne mocniejsze powiedzmy np. w BV oraz umieszczenie innych bossów w tym samym bądź innym miejscu). Można by było zamieścić wszystkich NPC teleportujących nas do poszczególnych cave w jednym konkretnym miejscu np w Sand Village lub Stone City.

3. Można by było dodać nowe itemy do TP-Shopu( nowe mounty, pety, jakieś pille )

4. Dobrze by było gdyby wprowadzono itemki tzw. "unikatowe". Dropiły by one wszędzie lub w jednym określonym miejscu( z bossa lub z zwykłych mobków). Miały by one 3% szansy na dropnięcie. Posiadałyby one o kilka procent większe statystyki niż dotychczasowe itemy. Byłyby dostępne od powiedzmy 70 lvla( czyli taki secik).

5. Można by było zmienić oczywiście niektórych GM'ów, ponieważ że tak powiem "olewają" POLSKICH graczy( pisząć po portugalsku albo innym języku, wcześniej wyjeżdżając z tekstem do polskich graczy że nie ma czasu i żeby mu nie pisać na PW) w większości spraw związanych z bugami lub z prośbą o pomoc( techniczną, lub z zapytaniem o podanie info na temat zbliżających się zmian). Dziś spotkałem się właśnie z takim przypadkiem u [GM]Cygan'a ale to mniejsza z tym.

Na tą chwilę to by było na tyle.

" Ciąg dalszy nastąpi "

Proszę o wypowiedzi innych userów :)

Offline

#2 2011-06-15 08:18:46

 Monk #2

Vip

24955151
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 455
Punktów :   
Gildia: 2hot4you
Lvl: -2
Profesja: Sin

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

Hmm mądre to ;p Ale z punktem 4 bym powiedział żevy te ,,Itemki'' procentowały statystyki ;p


Terror w Halloween - Michael Myers
Zróbcie mosh pit jakby na scenie grał Slayer
Zachodni wiatr wieje, synu nadciąga sztorm,
Robię swoje pomimo ogólno przyjętych norm

Offline

#3 2011-06-15 17:51:27

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

1. Można by było zmienić kolorki setów,mountów oraz innych rzeczy, zorganizować ciekawe eventy ( coś w stylu zrobienia prezentacji na yt Dragon Talismana), zwiększyć maxymalny poziom do 88.

Sama zmiana koloru przedmiotu nic nie zmieni. Co to za różnica czy napis przedmiotu bedzie zielony, biały czy też platynowy skoro właściwości będzie posiadał te same. A jeśli chodzi ci o zmiane koloru w grafice przedmiotu to możesz dodać sobie do clienta coś takiego i będziesz miał odmianę.
Co do eventów tematycznych poza serwrem potrzebne nam będzie oficjalne forum DT a prace nad owym stanęły w martwym punkcie.
Po ostatnim zwiększeniu max lvlu pojawiły się notoryczne skargi że na max poziomie trudno o drop golda z mobów


2. [Odnośnie lokacji mobków, bossów oraz npc]  - Można by było edytować niektóre scenaria( chodzi mi głównie o zamianę oryginalnych mobków na inne mocniejsze powiedzmy np. w BV oraz umieszczenie innych bossów w tym samym bądź innym miejscu). Można by było zamieścić wszystkich NPC teleportujących nas do poszczególnych cave w jednym konkretnym miejscu np w Sand Village lub Stone City.

Dwie mapy(Beauty Village, Thunder Ridge) na chwile obecną są zmienione pod względem lvlu mobków na 70lvl+ oraz scenaria znajdujące sie na nich. Co do NPCów (wejść do cave) jest to możliwe i jak znajde chwile postaram sie je gdzieś sensownie ustawić.

3. Można by było dodać nowe itemy do TP-Shopu( nowe mounty, pety, jakieś pille )

Nowe przedmioty pojawią się w TP-Shop'ie wraz z nadejściem nowego patcha. Z wiadomych powodów(brak miejsca w TP-Shop'ie i możliwe wprowadzenie opcji DONATE) nie wszystkie przedmioty tam się znajdą

4. Dobrze by było gdyby wprowadzono itemki tzw. "unikatowe". Dropiły by one wszędzie lub w jednym określonym miejscu( z bossa lub z zwykłych mobków). Miały by one 3% szansy na dropnięcie. Posiadałyby one o kilka procent większe statystyki niż dotychczasowe itemy. Byłyby dostępne od powiedzmy 70 lvla( czyli taki secik).

Jeśli takie przedmioty się pojawią to na chwile obecną tylko w opcji DONATE

5. Można by było zmienić oczywiście niektórych GM'ów, ponieważ że tak powiem "olewają" POLSKICH graczy( pisząć po portugalsku albo innym języku, wcześniej wyjeżdżając z tekstem do polskich graczy że nie ma czasu i żeby mu nie pisać na PW) w większości spraw związanych z bugami lub z prośbą o pomoc( techniczną, lub z zapytaniem o podanie info na temat zbliżających się zmian). Dziś spotkałem się właśnie z takim przypadkiem u [GM]Cygan'a ale to mniejsza z tym.

Sprawdziłem baze danych i nie znalazłem nikogo z nickiem Cygan. Co do zmiany GMów to... było jest i będzie zawsze 3 GMów (no chyba że znajdzie się ktoś kto wniesie coś naprawdę wartościowego i unikalnego na serwer)
Co do olewania graczy przez GMów to ..
1) PW w 95% to texty typu GM daj to daj tamto, zrób event. Ostatnio jest mniej eventów gdyż nie posiadamy na to czasu. Każdy z nas (GMów) posiada też własne prywatne życie i nie może przebywać w grze 24/7.
2)Serwer z założenia miał być dla polaków lecz jak widać gra na nim wiele osób z różnych stron świata. Z tego co wiem to GMowie Dragon i DoomGagger odpowiadają na wszystkie sensowne pytania w różnych językach (jeśli posiadają czas)


Jak na chwilę obecną to moje zdanie w tej sprawie

Offline

#4 2011-06-15 19:22:32

 zaeroxik

Noobek

13174186
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 9
Punktów :   
Gildia: Hardkorowa
Lvl: Taki sobie ^^
Profesja: Sin
Serwer: Dragon (^_^)

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

Jeżeli mógłbym przeprosić to mogłem się pomylić co do tego GM ponieważ ma on nick Szatan lub Cygan nie jestem pewien. No w moim jak i kolegów z gry przypadku ten oto GM nie odpisał nam na NORMALNE pytanie związane z zmianami na serwie kiedy zostaną wprowadzone i mniej więcej jakie :). Ale to mniejsza z tym tutaj rozmawiamy o zmianach :). 

Co do 4 punkciku :)

4. Dobrze by było gdyby wprowadzono itemki tzw. "unikatowe". Dropiły by one wszędzie lub w jednym określonym miejscu( z bossa lub z zwykłych mobków). Miały by one 3% szansy na dropnięcie. Posiadałyby one o kilka procent większe statystyki niż dotychczasowe itemy. Byłyby dostępne od powiedzmy 70 lvla( czyli taki secik).


Jeśli takie przedmioty się pojawią to na chwile obecną tylko w opcji DONATE

Ja bym to uznał za itemki normalne ponieważ dać im od 1 do 3 % dropu i to w danej lokacji było by bardziej sensowne i wygodniejsze dla graczy.( przypominam że dropiło by z szansą 1-3 % )

Offline

#5 2011-06-15 20:02:26

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

Sprowokowany spamem na mój nr GG powiem krótko i na temat... skoro to takie proste to mam propozycję skonfiguruj pliki serwerowe w taki sposób jak mówisz i prześlij nam je a na 99.9% otrzymasz posadę GMa

Offline

#6 2011-06-21 22:15:01

 zaeroxik

Noobek

13174186
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 9
Punktów :   
Gildia: Hardkorowa
Lvl: Taki sobie ^^
Profesja: Sin
Serwer: Dragon (^_^)

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

No chyba zapytać o datę wydania nowych patchów to normalne pytanie... Nie picuj bo mam 3 ssy

Offline

#7 2011-06-22 16:03:19

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

Gdyby to wszystko było takie proste jak niektórzy myślą to mielibyśmy ze 100 polskich serwerów a nie jeden Priv serwerów mamy w pip tylko to z reguły serwery portugalskie lub brazylijskie - dlaczego? - odpowiedź jest prosta znalazło się kilka osób z tamtych krajów które znają się na rzeczy i sprzedają skonfigurowane wedle życzeń pliki.

zaeroxik - tak jak chciałeś podałem ci linki do surowych plików serwerowych Talisman Online. Mówiłeś że jeśli otrzymasz pliki to bez problemu je skonfigurujesz pod to co napisałeś w propozycjach zmian na DT. Tak wiec ja ci zadam proste pytanie.... Jak ci poszło?


Pamiętaj... nam nikt jak na razie za to nie płaci więc też nikt nie ma prawa niczego od nas wymagać i żądać!!!

Offline

#8 2011-06-22 17:06:02

 zaeroxik

Noobek

13174186
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 9
Punktów :   
Gildia: Hardkorowa
Lvl: Taki sobie ^^
Profesja: Sin
Serwer: Dragon (^_^)

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

W połowie już skonfigurowane. Mam problem z usunięciem dwóch bugów ale jeszcze popatrzę co jest nie tak

Offline

#9 2011-06-22 18:26:16

 zaeroxik

Noobek

13174186
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 9
Punktów :   
Gildia: Hardkorowa
Lvl: Taki sobie ^^
Profesja: Sin
Serwer: Dragon (^_^)

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

Nie dzięki wolę zapracować na tytuł GM'a sam :)

Offline

#10 2011-06-30 16:59:49

 JustBelieve

Noobek

4572302
Skąd: Nowy Tomyśl
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 2
Punktów :   
Gildia: TO-Warlords , DT-Sadistic
Lvl: TO-62,DT-80
Profesja: Assasin , Assasin
Serwer: Big Fish , Dragon

Re: Propozycje co do zmian na serwerze ;)

"4. Dobrze by było gdyby wprowadzono itemki tzw. "unikatowe"."

Tak lecz mam taki pomysł aby wykorzystać te śmieci [Reputation fragment of spider] oczywiście jednorazowo :) tzn. na jakiś naprawde cool armor z 6000x [Można to przechowywac na innych kontach] wydaje mi się ze 6k to sporo gdyż ostatnio z ssc wyniosłem tego 10x . Zapisywać jakoś kto co wziął np. jak Sin ZdzichuPL wziął cuff [załóżmy atis]  za 3000x tego fragmentu to nic więcej juz wziąć nie może ;D, nawet jak sprzeda ten itemek nie ma szans na następny, chociarz przydało by się to zabezpieczyć np. boundem.Nawet nie wiem czy jest to możliwe . W takim przypadku nawet kiedy ZdzichuPL "kupi" cos dla sina z innej profesji nie będzie szans na przesłanie tego .Można zapobiec w ten sposób temu iz ktos "kupi" sobie caly set . Nie wiem co wy na to chociarz wątpie by ten pomysł wam sie spodobał


You only get one shot, do not miss your chance to blow.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhurtownia opakowan Piła