#1 2010-10-21 20:03:27

Damis

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 29
Punktów :   

Pk Arena Boss

Witam wszystkich.
    Tak sobie pomyslalem, ze wladze serwera moglyby urozmaicic grę i dodac na PK Arene(Senior i Expert) jakiegos bossa ktorego nie ma na zadnej mapie a respilby sie raz dziennie o okreslonej godzinie.
    Lecialy by z niego np. tylko Dark Goldy zeby gracze mieli motywacje do rywalizowania o drop. Oczywiscie ten boss bylby na tyle mocny zeby nikt sam nie mogl go zabic. Chodzi o to, zeby jednoczyc sie w teamie i wspolnymi silami rywalizowac z innymi o bossa. Nie chodzi tu juz nawet o rywalizacje gildi ale graczy z calego serwera. Na City Warze rywalizuja jak narazie tylko 2 najlepsze gildie na privie. W rywalizacji o bossa moglby brac udzial kazdy gracz bez wzgledu na gildie w ktorej jest. Kazdy moglby odgrywac glowna role i zdobyc drop.
    Mysle, ze pomysl nie jest najgorszy ale ocene pozostawiam gracza jak i wladzy. Jezeli ktos ma jakies komentarze i przemyslenia, prosze o postowanie. Pzdr.

Offline

#2 2010-10-21 20:47:50

 uaohyeah

Zbanowany

2756989
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Gildia: WeLoveSpam!
Lvl: 69!

Re: Pk Arena Boss

A ja jestem przeciw! Znowu mnie zdepczecie tak jak Scream na guild warze... wiecie ile musiałam wtedy futerko doprowadzać do porządku?

Nie no... Nie jest to zły pomysł ale jeśli będzie o jednej godzinie to wtedy zleci się nuubstwo. Lepiej gdyby respił się raz dziennie o różnych godzinach i bez komunikatu na czacie. Wtedy można by było zrobić ten drop DG itemów nawet 50%.
Oczywiście ja tylko sugeruje bo jeszcze mnie ktoś pogryzie że tutaj coś ustalam.


Smile at the bitch that brings you down,
laught at the haters that are
jealous,
point a middle finger at the idiots
who think they're better.

Offline

#3 2010-10-22 00:15:52

Damis

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pk Arena Boss

Sara o to chodzi wlasnie zeby dopracowac ten pomysl i podyskutowac co bedzie najlepsze.
Co do tego zeby boss byl o roznych godzinach to raczej mi sie nie podoba.

uaohyeah napisał:

jeśli będzie o jednej godzinie to wtedy zleci się nuubstwo

Przykro mi Sara ale grasz na tym serwerze i nawet noobkow trzeba torelowac   tak bedzie sprawiedliwie, kazdy bedzie mial szanse zabic bossa a nie tylko wybrane osoby.

Offline

#4 2010-10-22 14:02:31

 uaohyeah

Zbanowany

2756989
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Gildia: WeLoveSpam!
Lvl: 69!

Re: Pk Arena Boss

ejj kurczę! nie mówię że wybrane. jeśli DG ma dropić to trzeba się starać o te DG moim zdaniem, a nie masz podaną godzinę i lajcik -.-'. Tak to przynajmniej będziecie musieli sprawdzać czy boss jest czy nie. ;X


Smile at the bitch that brings you down,
laught at the haters that are
jealous,
point a middle finger at the idiots
who think they're better.

Offline

#5 2010-10-22 15:28:32

Damis

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pk Arena Boss

Nie wydaje mi sie, zeby byl lajcik nawet jak bedzie o jednej godzinie. Wrecz przeciwnie, bedzie wiecej graczy co podniesie poziom trudnosci zdobycia dropu...jak bedzie o roznych godzinach to jest tylko kwestia szczescia czy trafisz na bossa czy nie, poza tym nie kazdy bedzie wtedy online co tez wyklucza go z udzialu w zabawie. Ustalona godzina pozwoli kazdemu wziac udzial i przygotowac sie do tego. Mysle, ze nie chcialabys miec City War o roznych godzinach, mielismy juz przypadkowo o 15 i widzialas czym sie to skonczylo, stalismy sami i bilismy sie nawzajem bo wy nie byliscie gotowi sie zebrac na przypadkowa godzine. Tak samo bedzie z tym bossem, wejdzie przypadkowa osoba i nawet go nie ubije bo sama nie da rady. 

Offline

#6 2010-10-22 17:08:12

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: Pk Arena Boss

Główny cziter serwera gwarantuje wam że w każdą sobotę o różnych godzinach na PK Arenach znajdziecie przeróżne bossy. Będę informował o ich przybyciu na czacie. Co do stałego bossa o wyjątkowym dropem to muszę się jeszcze skonsultować z resztą GMów.

Offline

#7 2010-10-22 17:08:50

 Monk #2

Vip

24955151
Skąd: WWA
Zarejestrowany: 2009-11-07
Posty: 455
Punktów :   
Gildia: 2hot4you
Lvl: -2
Profesja: Sin

Re: Pk Arena Boss

No ja jestem tego zdania co sara... Zeby respił sięnie o tej samej godzinie, wtedy będzie lepiej... Takto będzie ciekawiej, nie wiesz kiedy będzie, pójdzie się i można go zobaczyć albo i nie, jak zobaczysz, wołasz gildie i walicie a jeśli o tej samej godzinie to tłumy na nim będą... Jeśli ma być o jednej godzinie, to jestem Kateroginie na NIE...


Terror w Halloween - Michael Myers
Zróbcie mosh pit jakby na scenie grał Slayer
Zachodni wiatr wieje, synu nadciąga sztorm,
Robię swoje pomimo ogólno przyjętych norm

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl