#1 2013-02-11 09:46:54

Mottomi

Noobek

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Talisman of World

Talisman of World
Czyli serwer fair play dla osob ktorzy szukaja czegos na dluzej.
Serwer jest wmiare dobrze zbalansowany ( poza monkiem ktory jest slaby w porownaniu z innymi klasami [wyjasnie ponizej dlaczego]*).
Exp jest naprawde spory, expi sie banalnie do lvlu 80, gdzie pozniej musimy troche dluzej bic mobki na kazdy lvl.
Max lvl 90
Max item combine +20
Max pet lvl 50
Rodzaje itemow gold,dark gold, sky blue, jade green,platinium oraz purple ktore sa prawie na jednakowym poziomie (z reguly nikt nie posiada itemow platinium poza broniami).
Serwer posiada 3 dodatkowe dungeony > World Cave w ktorym mozemy expic, a takze zdobyc kamyki by zmienic nasze itemy na dark gold
Admin Cave w ktorym farmimy pille ( za ktore kupujemy pierwszy nasz purple set 60-70 a takze amulety i ringi ktore daja nam niezlego kopa. Mozemy w nim z bossow zdobyc takze sky blue kamyki)
Dragon Cave w ktorym z reguly wykonujemy q na reputacje dla purple asistantow ( wymaga cierpliwosci gdyz wbicie repy dla pierwszego asista zajmie nam troche czasu)
Oraz custom kraina wonderland dostepna od lvlu 80. Mozemy tu wykonujac q reputacji zdobyc nasz drugi zarazem najmocniejszy set purple 80-90 a takze purple bronie za rep. lvl 10
Dziennie mozna zdobyc ograniczona ilosc reputacji, takze nieda sie zdobyc wszystkiego w 1 dzien jak to jest na setkach innych serwerach.

Jest to jedyny serwer priv talika ( na ktorym gralem, a bylo ich sporo) gdzie nie trzeba dotowac by zdobyc bisowe itemy. Serwer mi sie nie nudzi, dlatego wam go proponuje
Duza ilosc graczy oraz brak dc powoduje ze na serwerze gra sie naprawde swietnie.
Mala ilosc polakow sprawia iz rodzimych uposledzonych "polaczkow" tu nie spotkamy.
Codzienne eventy sprawiaja ze kazdy gracz jest wstanie zdobyc pierwsze itemy purple, dzieki czemu bedzie mogl sie dalej rozwijac.

Pozdrawiam i zapraszam
Badzcie online i piszcie
/LadyKasia
/SnickersPL
/XKalaTunridaX

Offline

#2 2013-02-15 16:49:35

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: Talisman of World

Brzmi naprawdę zachęcająco lecz...

nie gram już w talika i nie zamierzam nawet gdyby mi oferowano stanowisko HeadAdmina.

Przeszedłem do innego rodzaju gier typu BF3 CoDBO2 no i The War Z (mam nawet własny prywatny serwer)

Offline

#3 2013-02-20 16:12:34

Gahu

Admin

9717594
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 523
Punktów :   
Gildia: 2Hot4You
Lvl: -1
Profesja: Wizard

Re: Talisman of World

wpadłem oddałem wartościowsze itemki panu SnickersPL i życzę miłej gry xD


Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl