• Index
  •  » Profesje
  •  » najwyrazniej ja ostatni =S o assasinie :D

#1 2009-06-05 23:45:10

TerrorMachinePL

Vip

12030961
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 382
Punktów :   
Gildia: hot4you
Lvl: 70
Profesja: assasin

najwyrazniej ja ostatni =S o assasinie :D

Assasin

wyróżniamy 2 typy broni dla Assasina .

Daggery  oraz Simitary.

Daggery – najlepszym wyposażeniem do tej broni są C.S oraz dexternity . Ta broń nie ma dobrego skilla do stunowania więc trzeba mieć  ‘’Dragon Roc’’



Simitary  najlepszym wyposażeniem dla tej broni jest  Dodge i Vitality najlepszym assistant talisman-em  do tej broni są ‘’Hasty Shoes które dają (skillem)  50% dodge.

Plusy i minusy Assasina –
Największymi plusami tej profesji jest bardzo szybki atak i  uniki (dodge)

Jego minusem jest mały defence  oraz mało HP ( w przeciwieństwie do monka  )

Aby jego minusy nie były takie duże najważniejsze jest aby mieć dobrego Peta …. Osobiście  polecam Moonlight Cavy lub Firefly.

Skille na simitary – Lighting Lash , Lash Faint ( stun) , Double Lash , Thunder Slow I Lighting Sweeping

Skille na daggery-Poison Sting, Rush Faint (stun) , Poison Bash , Poison Thorn , Soul Lost…

Osobiscie na początek gry polecam znaleźć mastera aby co 10 lvl dostawac listem nowe daggery i simitary

A jeśli chodzi o mastera ….aby być czyims masterem musisz mieć lvl 30+  a uczniowie musza mieć od lvl 5 do 20
Jeżeli masz uczniów powinienes im pomagac z Bossami oraz Cave-ami .

Kiedy jesteś uczniem –

Gdy masz  dobrego mastera najlepiej go już nie opuszczać ponieważ można mieć za wysoki lvl aby znaleźć nowego
Pamiętaj o wysyłaniu ‘’Raportów’’ które dają tobie Expa
Co 10 lvl ( jak już to wcześniej powiedziałem) trzeba zaglądać do Post Oficera  ponieważ dostaje się bronie

THX za przeczytanie mojego poradnika dla Assasina mam nadzieje ze wszystko co najważniejsze napisałem
Terror


Ciota w Świecie - Kozak w Necie

Offline

 
  • Index
  •  » Profesje
  •  » najwyrazniej ja ostatni =S o assasinie :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl