#1 2010-11-06 09:37:39

 wizardek

PostMan

3228607
Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 97
Punktów :   
Gildia: 2hot4you
Lvl: Spada I Rośnie
Profesja: wizard

Battleswarm fps rts ?

Witam mam wam do zaprezentowania super gierkę ,,Battleswarm'' gra jest typu FPS i RTS polecam wszystkim do grania gdyż mało ludzi w to gra no i długo trzeba czekać aż pokój będzie full dlatego pisze o tej gierce żebyście pykneli i jak coś to żeby miał z kimś grać grę oceniam z FPS 10/10 z RTS 0/10

w grze są 2 rasy jedni to Human gra się FPS normalna strzelaninka
dróga rasa do Bugs nimi się gra jak w grach RTS max 2 graczy w tej dróżynie oni robią potwory i atakują ludzi
można też grać na komputer np 4graczy vs komputer czyli same potwory się robią i raczej jest przejście całej mapy rozwaleniem mobów i zabiciem bosa na koniec


Link do strony www.battleswarm.net/ rejestrować się i pobierać

PISAĆ KTO PYKA TO DO FRĘDZLI DODAM

PS: gra też posiada możliwość gildi ale trzeba kartę kupić która dużo kosztuje :):) 200K ja mam tylko 19k

polecam tą grę i zapraszam wszystkich do grania gra mało zajmuje OK 800MB ściągasz clijenta i grasz nic nie trzeba pobierać dodatkowo

Narka :):):) myślę że miło się czytało sorry za błędy :):)

Offline

#2 2011-02-01 03:57:15

Geryk1988

Gość

Re: Battleswarm fps rts ?

Szkoda, że odnalazłem te forum tak późno.
W BS gram od września 2009. Nick jak powyżej.
Akltualnie należę do ścisłej czołówki w grze (obiema rasami).
Miałem dużą gildię jednak z powodu nieaktywności która nastała po pół roku prowadzenia (2 miesiącach top 3 gildii)^^ trzeba było przesiąść się i dołączyć do Rosjan (w sumie to cały wschód + kilku z innych miejsc)
Cały czas jednak jest możliwość reaktywacji gildii. Ludzi nadal mało więc każdy ochotnik się przyda. Ja nauczyłem się grać po 2-3 miechach. Wy  też się nauczycie. Kilku moich wychowanków należy także do top gry.
Pomogę, nauczę, pokażę jak utrzymać sporo złota i innych rzeczy:)

www.battleswarm.net

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl