#1 2010-10-31 22:03:02

Vodafone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 23
Punktów :   

VIP

mam pytanie: co to kur*a ten VIP ?

mam całkowite wrażenie, że GMi nie byli zadowoleni z faktu takiego iż mają postacie edytowane, ale one nie są liczone do rankingu to jeb zrobimy VIPa na którym będziemy mieli edytowane chary ale będą się normalnie liczyć w rankingu -  o to wam chodziło ?

weźcie wypierdolcie te postacie i grajcie sobie GMami

jeszcze brakuje, żeby guild VIP zapisała się na wojne - bo to nie ... to nie są GMi to są VIP ...

ostatnio o to samo poszło, a ja widzę że ten serwer stara się jak najbardziej uprzykrzyć grę normalnym graczom

Offline

 

#2 2010-10-31 23:06:39

Gahu

Admin

9717594
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 523
Punktów :   
Gildia: 2Hot4You
Lvl: -1
Profesja: Wizard

Re: VIP

to daj Mrokowi iles tam zł to tez dostaniesz ;p


Offline

 

#3 2010-10-31 23:54:00

iveco

Stały bywalec

1083373
Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 47
Punktów :   
Gildia: 2Hot4You
Lvl: 70
Profesja: Tamer

Offline

 

#4 2010-11-01 00:25:55

Vodafone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: VIP

a ja chciałbym coś zdobyć sam, a nie dostać ....

Offline

 

#5 2010-11-01 10:11:44

 uaohyeah

Zbanowany

2756989
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Gildia: WeLoveSpam!
Lvl: 69!

Re: VIP

hmm... mogą sobie być w rankingu ale niech się nie wbijają na guild wary i do innych guild bo to będzie bez sensu. Niech VIPy pomiędzy sobą lecą duela itd, a normalnych graczy zostawią.
+ wszystkie itemy które dropną niech nie wędrują na aukcje czy do przyjaciół... -,-


Smile at the bitch that brings you down,
laught at the haters that are
jealous,
point a middle finger at the idiots
who think they're better.

Offline

 

#6 2010-11-01 11:19:45

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: VIP

Vip to reklama możliwości jakie niebawem może przynieść opcja DONATE . Vip nosi przedmioty których normalny gracz nigdy nie będzie miał - tak jest wszędzie płacisz masz lepsze i więcej. Vipów będzie coraz więcej na DT i nikt tego nie zmieni - co do CW to było mówione od samego początku że vip nie może brać udziału w wojnach - ile jeszcze razy mam to powtarzać. Gdyby nie VIP na aukcji nie było by połowy przedmiotów

PS. widzę że przez niektórych tu przemawia polska zazdrość i zawiść. Voda wiem ze liczyłeś na GMa lub Moda po testach lecz to już nie moja wina że zraziłeś do siebie ludzi. Jeśli twoim zdaniem uprzykrzamy wam życie goniąc botów i pilnując porządku na czacie to uwierz mi powiedz słowo a dopiero uprzykrzę ci grę.

Nie wiem czemu tylko polakom przeszkadzają Vipy - gracze z innych krajów jakoś nic do nich nie maja a wręcz przeciwnie traktują vipa jak vipa. Kocham nasz kraj - oby Komoroski szybko go sprzedał

Offline

 

#7 2010-11-01 11:37:39

Vodafone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: VIP

Nie mam nic do pilnowania porządku ... jednak gra nie jest sprawiedliwa kiedy ktoś na początku serwa (reset chyba będzie nie długo) ma od razu zajebistą postać

nie miałbym nic do tego, gdyby te postacie nie liczyły się w rankingu i nie mogły pomagać innym w cave, dawać itemki etc ...  a jak już mogą to niech też biorą udział w City War

Offline

 

#8 2010-11-01 11:42:36

Barbura

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 15
Punktów :   
Gildia: 2Hot4You
Lvl: mowil ze bedzie 70 hahaha
Profesja: Sin

Re: VIP

Wiadomo że chcą sie wzbogacić na nas jak zwykle po to zawsze są robione takie serwy... ;D ale i tak popieram w większości Vode. wiecie czemu serwer off?   Niestety jest taka zasada : You Wanna Play?? You Must Pay xd

Offline

 

#9 2010-11-01 12:11:19

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: VIP

Barbura napisał:

Wiadomo że chcą sie wzbogacić na nas jak zwykle po to zawsze są robione takie serwy

Jakbym chciał się wzbogacić na pewno nie robił bym serwera gry bez przyszłości - to po 1sze (Talik już dawno umarł) Wprowadzilibyśmy DONATE od 1szego dnia istnienia serwera a ceny by były załamujące dla polskich graczy - to po 2gie (BR wiadomo że więcej mogą wydać na donate)

Ania napisał:

Za donate będą vipy, czy za donate będzie eq z vipa?

Będzie to i to - osobno przedmioty i acc

Vodafone napisał:

nie miałbym nic do tego, gdyby te postacie nie liczyły się w rankingu i nie mogły pomagać innym w cave, dawać itemki etc ...

Widze że grasz wyłącznie dla rankingu - zawsze można to zmienić. Tylko czy to ty czasem nie chciałeś mastera u mnie na początku po resie?To chyba pomoc ze strony VIP.

PS. ciekawe czy Voda by to samo mówił gdyby Vipy były u nie go w gildii - bo z tego co pamiętam wielka niechęć do Vip powstała u niego po tym jak powiedziałem że wole być w gildii z BR niż z polakami. No ale to tylko moje zdanie:p

Offline

 

#10 2010-11-01 12:24:11

Barbura

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 15
Punktów :   
Gildia: 2Hot4You
Lvl: mowil ze bedzie 70 hahaha
Profesja: Sin

Re: VIP

Ja Gram dla frajdy.. ale wiadomo że każdy chce pokazać jaki z niego kozak w ranku ;] ja też ;D... eee... myślę że te vip to jest ok pomysł żeby wam sie choć trochę koszty zwracały !...  ale  trzeba im troche ograniczyć te prawa Xd... i nie zgadzam sie z tym że talik umarł. ;D

Offline

 

#11 2010-11-01 13:07:09

Vodafone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: VIP

Mrok napisał:

Widze że grasz wyłącznie dla rankingu - zawsze można to zmienić. Tylko czy to ty czasem nie chciałeś mastera u mnie na początku po resie?To chyba pomoc ze strony VIP.

Master (dla z ehancowanych broni) to chyba coś innego niż na samym początku skoczenie CWC etc bo ma set purple

Mrok napisał:

PS. ciekawe czy Voda by to samo mówił gdyby Vipy były u nie go w gildii - bo z tego co pamiętam wielka niechęć do Vip powstała u niego po tym jak powiedziałem że wole być w gildii z BR niż z polakami. No ale to tylko moje zdanie:p

Nie powstała żadna nie chęć ... nic nie mówiłem jedynie mnie to zdziwiło. Nie sądzę, żebym mówił to samo gdyby jakiś Vip był u mnie w gildii ... nawet nie chciałbym żadnego u siebie, a jedynie jak miałeś sam jeden Vipa bez GMa

Offline

 

#12 2010-11-01 13:49:26

 Mrok

Admin

status rumor@aqq.eu
10337414
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 495
Punktów :   
Gildia: DT Staff
Lvl: xx
Profesja: All Class
Serwer: Dragon Talisman
WWW

Re: VIP

Voda mam rozwiązanie twojego problemu - zmień serwer. Nikt ci tu nie każe grać

Offline

 

#13 2010-11-01 15:10:47

 uaohyeah

Zbanowany

2756989
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Gildia: WeLoveSpam!
Lvl: 69!

Re: VIP

Mrok napisał:

Nie wiem czemu tylko polakom przeszkadzają Vipy - gracze z innych krajów jakoś nic do nich nie maja a wręcz przeciwnie traktują vipa jak vipa.

Czyli mamy traktować vip'ów lepiej niż normalnych graczy? Od razu zacznijmy składać ofiary z bydła co tydzień dla vipów.

Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby vip był tylko acc bez eq. Wystarczającym wyróżnieniem jest samo konto z vipem więc po co jeszcze eq? Nie przesadzajmy.


Smile at the bitch that brings you down,
laught at the haters that are
jealous,
point a middle finger at the idiots
who think they're better.

Offline

 

#14 2010-11-01 16:19:56

Endefis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 19
Punktów :   
Lvl: 67
Profesja: WiZard

Re: VIP

i tu się z Sarą zgodzę:)

Offline

 

#15 2010-11-01 16:47:46

Vodafone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: VIP

uaohyeah napisał:

Mrok napisał:

Nie wiem czemu tylko polakom przeszkadzają Vipy - gracze z innych krajów jakoś nic do nich nie maja a wręcz przeciwnie traktują vipa jak vipa.

Czyli mamy traktować vip'ów lepiej niż normalnych graczy? Od razu zacznijmy składać ofiary z bydła co tydzień dla vipów.

Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby vip był tylko acc bez eq. Wystarczającym wyróżnieniem jest samo konto z vipem więc po co jeszcze eq? Nie przesadzajmy.

Albo inaczej : ]
Porostu sprzedawajcie te sety +0, niech sami wbijają lvl i set na + ...

Offline

 

#16 2010-11-01 19:51:04

 uaohyeah

Zbanowany

2756989
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Gildia: WeLoveSpam!
Lvl: 69!

Re: VIP

Vodafone napisał:

Porostu sprzedawajcie te sety +0, niech sami wbijają lvl i set na + ...

Albo niech po prostu dadzą info nie chce płacić na serwa idź graj gdzie indziej. Przypuszczam że będą sami VIPi więc o normalnej grze można pomarzyć.


Smile at the bitch that brings you down,
laught at the haters that are
jealous,
point a middle finger at the idiots
who think they're better.

Offline

 

#17 2010-11-11 22:57:54

BladeR

Noobek

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: VIP

Ho Ho vodafone. TY niby masz 16+ lat?? Ty tylko umiesz kłamac. Tak samo jak na gg mówiłeś do mnie "zamknij morde i nie obrażaj moich kolegów" a mówiłeś o Mroku i innych z dragon. To było wtedy jak mówiłem że Dragon to porażka. Pamiętasz?? :) mój nr gg zaczyna się na 131 i to ci pomoże przypomniec dużo :). Niech mają vipów. Płacą, żądają i dostają. Coś za coś. Serwer nie kaktus pic musi. Więc te 100 zł więcej to już coś na opłatę serwera. Nie podoba się to wyjdź i pograj w mario forever czy tetrisa 2010. Sory że [cenzura] głupoty bo dziś coś na spanie goni i nie myślę nic ;p. Ale vodafone taka prawda jesteśmy z tego samego województwa. Mogłeś stac wtedy na ul. Hetmańskiej to by Cię wyjebało razem z tymi cysternami. Zbędny problem robisz... Mi tam vipy mogą byc ;p Se zakupie też.

/Edit by Ania.
No ludzie kultury trochę.

Offline

 

#18 2010-11-12 13:09:47

 uaohyeah

Zbanowany

2756989
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Gildia: WeLoveSpam!
Lvl: 69!

Re: VIP

BladeR napisał:

Ho Ho vodafone. TY niby masz 16+ lat?? Ty tylko umiesz kłamac. Tak samo jak na gg mówiłeś do mnie "zamknij morde i nie obrażaj moich kolegów" a mówiłeś o Mroku i innych z dragon. To było wtedy jak mówiłem że Dragon to porażka. Pamiętasz?? :) mój nr gg zaczyna się na 131 i to ci pomoże przypomniec dużo :). Niech mają vipów. Płacą, żądają i dostają. Coś za coś. Serwer nie kaktus pic musi. Więc te 100 zł więcej to już coś na opłatę serwera. Nie podoba się to wyjdź i pograj w mario forever czy tetrisa 2010. Sory że [cenzura] głupoty bo dziś coś na spanie goni i nie myślę nic ;p. Ale vodafone taka prawda jesteśmy z tego samego województwa. Mogłeś stac wtedy na ul. Hetmańskiej to by Cię wyjebało razem z tymi cysternami. Zbędny problem robisz... Mi tam vipy mogą byc ;p Se zakupie też.

Kolejny mądry co pieprzy o jakiś bzdurach. I wiesz co? Wydaje mi się że tetris lub mario forever są dokładnie dla Ciebie stworzone.
PS. Patrz na date tematu... Wcześniej go nie widziałeś czy zbierałeś się do dzisiaj żeby napisać tego posta bo brakowało Ci odwagi? ;d


Smile at the bitch that brings you down,
laught at the haters that are
jealous,
point a middle finger at the idiots
who think they're better.

Offline

 

#19 2010-11-12 18:23:25

BladeR

Noobek

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: VIP

"weźcie [cenzura] te postacie i grajcie sobie GMami" a on może?? :) Dobra ja gram w mario i tetrisa a ty w zelde

Edit by Mrok ..... daje ci warna na forum za brak szacunku dla innych  - next time ban

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbearded collie hodowla socjaldemokracja fotele